fbpx
Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

Volné pozice

Hledáte práci na HPP? Nebo spíš brigádu, kterou zvládnete při studiu? Práce v Proveonu je velmi flexibilní. Směny si domluvíte podle potřeby tak, abyste měli čas na školu, rodinu nebo vaše koníčky. Nabízíme všechny typy úvazků.

Jak to u nás vypadá

Naši olomouckou pobočku jsme nedávno přemístili do zcela nových a moderních prostor budovy České spořitelny přímo v centru.

Podívejte se, co o nás říkají naši zaměstnanci.

Práce operátorů je náročná, proto se pro naše zaměstnance snažíme vytvořit to nejlepší prostředí. Když potřebují, vždy se mají na koho obrátit. Jak se jim u nás líbí?

Řeším požadavky klientů, kteří nám volají a zároveň mám možnost nabídnout jim další produkty, či poradit, jak mohou zefektivnit své služby. Baví mě, že jednám pokaždé s jiným typem lidí. Naučila jsem se tak reagovat na jakékoliv dotazy, připomínky a nálady lidí, což ze mě dělá profíka na telefonování.

Jana Cejlová
Jana Cejlová

Pracovat pro firmu jako je Vodafone je vždy dobrá reference. Lepší a levnější internetový nebo telefonní tarif přijdou každému vhod, takže mi klienti většinou poděkují, když jim je nabízím. Prodeje jsou tak jednodušší a já si mohu více vydělat. Člověk musí věřit v to, co prodává. Já naštěstí prodávám to, co lidé potřebují.

Lenka Židlochová
Lenka Židlochová

Brigáda v Proveonu mě překvapila. Žádnou praxi nepožadovali, tak jsem nevěděl, co čekat. Na nováčkovském školení jsem se ale všechno naučil. Můj supervizor mi stále pomáhá a radí, takže na lince jsem už jako doma. Získal jsem přehled o mnoha produktech, které pojišťovny nabízí a jsem rád, že výhody těchto produktů můžu předávat dál klientům.

Petr Sedláček
Petr Sedláček

Za mě nejlepší brigáda. Skvělý kolektiv, přátelský a přitom profesionální přístup, díky kamarádům mi to tu ani jako práce nepřijde, pokaždé se sem těším. Jako student bych v Česku lépe placenou brigádu v pěkném prostředí hledala dost těžko. 10/10 a všem kamarádům bych Proveon určitě doporučila!

Natali Svobodová

Zatím nejlepší práce, kterou jsem měla. Dobré platové ohodnocení, super benefity a hlavně moc milí asistenti a supervizor. Všichni jsou tady přátelští a vstřícní, celkově je tu příjemná atmosféra. Super pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci. Pokud o práci v Proveonu přemýšlíte, určitě to aspoň zkuste, nemáte co ztratit a určitě tu budete spokojení!

Michaela Svobodová