Práce, brigáda Olomouc

Než si prohlédnete naši nabídku, měli byste vědět…

Práce v Proveonu je úžasně přizpůsobivá. Sami si zvolíte typ úvazku a naplánujete směny podle svých možností. Práce či brigáda u nás nezasáhne do vašich studijních povinností a jednoduše ji sladíte také s péčí o rodinu nebo svými koníčky. Rozhodnutí, kolik si vyděláte a jak moc chcete pracovat, je jen na vás. Aktuální nabídky volných míst v Olomouci s platem 17–27 tisíc korun najdete níže. Staňte se součástí našeho nového týmu a buďte u jeho růstu!

Všichni komunikujeme v podstatě neustále. Někteří lidé jsou však naprostými mistry. Umí skvěle reagovat, argumentovat a nic je nevyvede z míry. Chcete mezi ně patřit? Všichni noví zaměstnanci Proveonu procházejí školením, kde se učí komunikačním dovednostem a soft skills. Všechny nové vědomosti a praktické zkušenosti, které u nás získáte, upotřebíte v budoucnu. Ať už v kariéře nebo osobním životě.

Dveře otevíráme ostříleným profíkům, ale i lidem bez předešlých zkušeností. Vše, co k práci potřebujete, vás naučíme. Navíc zaměstnance podporujeme v kariérním růstu. I nováčci se dokáží časem vypracovat třeba na pozici asistenta či teamleadera. Pokud vás práce nebo brigáda v olomouckém Proveonu zajímá, ale máte otázky či pochybnosti, ozvěte se nám. Rádi se s vámi sejdeme a všechno osobně probereme.

Volná místa v Olomouci

Specialista kontaktního centra - aktivní linka

Vhodné pro studenty, maminky, brigádníky i HPP

  • ideální jako brigáda při studiu či MD
  • skvělý rozjezd kariéry a získání nových komunikačních dovedností
  • vhodné pro studenty i rodiče
  • aktivní kontaktování zákazníků s nabídkou nových služeb mobilních operátorů

Péče o klienty Vodafone - pasivní linka

Vhodné pro HPP/DPP, 6-8h/den, min. 25h/týd.

  • pracujete s volajícími zákazníky Vodafone (infolinka)
  • vhodné pro absolventy i zkušené pracovníky – férová odměna dle výkonu
  • na HPP široká škála benefitů včetně výhodného firemního tarifu
  • 6 dní volna navíc ke klasické dovolené

Reference

“Tohle call centrum me velmi mile prekvapilo. Pri nastupu jsem se velmi obavala a nevedela co presne ocekavat. Avsak kolektiv lidi, kteri zde pracuji, je velmi ochotny a pratelsky. Praci zde si nemohu vynachvalit. Vsichni zamestnanci jsou kvalitne proskoleni a sve praci opravdu rozumi. Na novacky je bran velky ohled a vsichni jsou velmi ochotni kdykoliv pomoci. Ziskala jsem zde spousty zkusenosti, ktere se vzdy hodi a poznala moc fajn lidi. Vsem jen doporucuji.”

Veronika Skalková

“Za mě nejlepší brigáda. Skvělý kolektiv, přátelský a přitom profesionální přístup, díky kamarádům mi to tu ani jako práce nepřijde, pokaždé se sem těším. Jako student bych v Česku lépe placenou brigádu v pěkném prostředí hledala dost těžko. 10/10 a všem kamarádům bych Proveon určitě doporučila! 

Natali Svobodová

“Zatím nejlepší práce, kterou jsem měla. Dobré platové ohodnocení, super benefity a hlavně moc milí asistenti a supervizor:) Všichni jsou tady přátelští a vstřícní, celkově je tu příjemná atmosféra. Super pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci. Pokud o práci v Proveonu přemýšlíte, určitě to aspoň zkuste, nemáte co ztratit a určitě tu budete spokojení:)”

Michaela Svobodová

Chcete se na něco zeptat?
Zavolejte naší personalistce
Pavle Drdlové.
720 950 493