O nás


 

Jak se nám daří?


Jsme úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Jsme poskytovatelem služeb v oblasti telemarketingu a zákaznického servisu již od roku 2006. Prostřednictvím telefonních operátorů komunikujeme se zákazníky našich klientů a staráme se o jejich spokojenost. Zajišťujeme všechny procesy související se správou CRM (Customer Relationship Management) databází, zpracováním smluv a vyúčtováním služeb.
 


 

Firemní kultura


Proveon je ambiciózní a dynamická firma, orientovaná na výsledky a zvyšování spokojenosti našich zákazníků. V Proveonu rádi pracujeme s nadšenými lidmi, kteří chtějí zkoušet nové věci, nebojí se výzvy a mají pozitivní vztah k práci.

Podporujeme jedince, kteří chtějí být úspěšní v současnosti, ale myslí i na budoucnost. Dáváme prostor pro osobní a kariérní růst a uvědomujeme si, že úspěch jednotlivce je úspěchem celé naší firmy.

„Proveon není jen práce.“ V Proveonu se umíme i bavit. Jsme mladý kolektiv a čas spolu rádi trávíme i v neformálním prostředí. Pořádáme soutěžě, letní a vánoční párty, chodíme spolu do kina i na pivo.
 

 

Učíme lidi mluvit a naslouchat – dvě základní disciplíny pro úspěch v životě.

 

 

Aktuálně z Facebooku

#190 - Error validating application. Invalid application ID. Here are some possible solutions to fix the error.